Vizija, misija ir vertybės

Spausdinti
Peržiūros: 7116

Mūsų vizija

 

Moderni chorinio dainavimo mokykla, teikianti visapusišką muzikinį ugdymą, grįstą šiuolaikinio ugdymo principais, tautinės ir pasaulinės kultūros paveldu, ilgametėmis „Liepaičių“ choro tradicijomis, visų mokyklos bendruomenės narių sąveika, atvira kaitai ir tobulėjimui.

 

Mūsų misija

 

  • Ugdyti savarankišką, kūrybingą, pilietišką asmenybę, gebančią sąmoningai ir aktyviai mokytis ir tobulėti visą gyvenimą.

  • Profesionaliai teikti mokiniams visapusišką, kokybišką muzikinį ugdymą.

  • Plėtoti mokinių muzikinę saviraišką, atskleidžiančią jų individualybę. Skleisti mokinių meninius pasiekimus šalyje ir užsienyje, integruojant koncertinę veiklą į šiuolaikinės lietuvių muzikinės kultūros kontekstą.

     

Mūsų vertybės

 

Vaiko asmenybė, tradicijų tęstinumas, pagarba ir tolerancija, saviugda ir profesinis tobulėjimas, bendruomeniškumas, asmeninė atsakomybė.

 

NAUJIENA

DĖMĖSIO! Nuo 2020 m. sausio 1 d. keičiasi mokestis už ugdymą. Naujas Mokesčio už ugdymą ir kitas Vilniaus miesto savivaldybės meno mokyklose teikiamas paslaugas nustatymo tvarkos aprašas: https://vilnius.lt/vaktai/default.aspx?Id=3&DocId=30333591

Liepaitės apie „Liepaites"

m1Dar nenutilo fleitų skambesys
Ir nenustojo groti smuikai
Dar girdisi mergaičių kuždesys
Ir švyti natos parašytos smulkiai.
Daina, skambėsianti ilgai 
„Liepaičių" nuostabiais balsais
Švelniai paglosto mano širdį
Lyg apkabina ir sušildo...
Milda Mačiulaitytė 6 kl., Jaunių choras, 2011 m.
Vilniaus chorinio dainavimo mokykla Liepaitės, P.Skorinos g. 14, Vilnius, LT- 03103 , Tel.: +370 5 215 15 68 . Copyright © 2024 Liepaitės. Visos teisės saugomos.