II kl. choro koncertas artėjančiai Vasario 16 d. paminėti

Spausdinti
Peržiūros: 909

   p2110001 zps6xrmkw43 p2110022 zpsgwlqsbzt

   

     Šių  metų vasario 11 d. direktorės pavaduotojos Margaritos Bereščanskajos  iniciatyva  buvo suorganizuotas koncertas vaikų l.d. „Giraitė“. Kadangi koncertas buvo skirtas artėjančiam „Lietuvos gimtadieniui“ - Vasario 16-ajai, todėl jis buvo pavadintas „Savo dainą Tėvynei skiriu“.

 

     Vėjuotą ir darganotą dieną, bet su džiugiu nusiteikimu ir  entuziazmu antrosios klasės choras atvyko į „Giraitę“. Antrokės susikaupė, pasitempė ir pasirodė kuo geriausiai, nes koncerto įdėmiai klausėsi  ir plojimų negailėjo visų darželio grupių vaikučiai, o taip pat ir auklėtojos, šeimininkės, mamos. Choristės  atliko penkis kūrinius – lietuvių l. harmonizuotas ir lietuvių kompozitorių dainas. Koncerte skambėjo ir instrumentiniai kūriniai. Koncertą užbaigė nuotaikingas kompozitoriaus L. Vilkončiaus kūrinys „Šarkos vestuvės“, kuri mergaitės atliko, pritardamos elementariais ritminiais ir toniniais instrumentais. Pastarieji instrumentai ir jų netikėti sąskambiai vėl sutelkė mažųjų klausytojų dėmesį. Koncertuoti darželyje „Giraitė“ buvo labai malonu ir gera!

 

     Po įvykusio koncerto antosios klasės choras sulaukė dar vienos džiugios staigmenos - paaiškėjo, kad koncerto „Giraitėje“ klausėsi ir kaimyninio darželio grupių vaikai. Jų auklėtojos pakvietė koncertuoti „Liepaičių“ antrokes ir pas juos.

     

    Mergaitės labai apsidžiaugė kvietimu ir gegužės mėnesį ten ketina koncertuoti. Juk nėra didesnio džiaugsmo muzikantams, kaip koncertuoti susidomėjusiems, atidiems, muziką mylintiems klausytojams!

    Koncerto akimirkos...

INFORMACIJA

Vasaros stovykla

„Liepaičių vasara - 2020“

 

NAUJIENA

DĖMĖSIO! Nuo 2020 m. sausio 1 d. keičiasi mokestis už ugdymą. Naujas Mokesčio už ugdymą ir kitas Vilniaus miesto savivaldybės meno mokyklose teikiamas paslaugas nustatymo tvarkos aprašas: https://vilnius.lt/vaktai/default.aspx?Id=3&DocId=30333591

SVEIKINAME

Sveikiname MUZIKA

PIRMOJO INTERAKTYVAUS KONKURSO

„MUZIKA-@“ LAUREATES

Liepaitės apie „Liepaites"

m1Dar nenutilo fleitų skambesys
Ir nenustojo groti smuikai
Dar girdisi mergaičių kuždesys
Ir švyti natos parašytos smulkiai.
Daina, skambėsianti ilgai 
„Liepaičių" nuostabiais balsais
Švelniai paglosto mano širdį
Lyg apkabina ir sušildo...
Milda Mačiulaitytė 6 kl., Jaunių choras, 2011 m.

Naudingos nuorodos

Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerija  Vilniaus miesto savivaldybė - Švietimas   aikos logo

Lankomumo statistika

Straipsnių peržiūrėjimai
559757

Dabar svetainėje lankosi

64 svečiai (-ių)


Vilniaus chorinio dainavimo mokykla Liepaitės, P.Skorinos g. 14, Vilnius, LT- 03103 , Tel.: +370 5 215 15 68 . Copyright © 2024 Liepaitės. Visos teisės saugomos.