Atnaujinta: 2016 liepos 18 Peržiūros: 8621

Kūrybinis projektas „Liepaičių vasara“ 2015 m. rugpjūčio 10 - 16 d.

Liepaičių vasara

Guobsto stovyklavietėje (~20 km už Vilniaus, Druskininkų link)

Projekto tikslas

Projekto tikslas – turiningas ir kryptingas mokinių vasaros poilsis, sudarant sąlygas moksleivių saviraiškai, įvairiapusiam ugdymui ir sveikai gyvensenai kuo mažesnėmis sąnaudomis, bei palankesnes sąlygas socialiai remtinų chorinės dainavimo mokyklos „Liepaitės“ moksleivių užimtumui vasaros metu.

Programos uždaviniai
BD14794   Užimti vaikus ir vasaros metu, stiprinti mokinių socializaciją ir mokyklos bendruomenę, pasitelkiant savanores - buvusias, vyresniąsias chorinės dainavimo mokyklos „Liepaitės“ mokyklos mokines.
BD14794   Suteikti naujų kūrybinių patirčių ir praktikos, žinių, galimybių saviraiškai, atverti galimybes kartų sąveikai, stiprinti mokinio ir mokytojo santykius, bendruomenę.
BD14794   Praktinis, bendras kūrybinis-meninis uždavinys - visiems kartu paruošti Mokslo metų pradžios šventės koncertinę programą ir parodyti ją mokyklos bendruomenei.

Programa

Programą sudarys kasdieniai užsiėmimai: kūrybinės dirbtuvės, susitikimai su svečiais, vakaro programa, žaidimai ir kt.

Kiekvieną dieną vyks dvi grupinės arba bendros choro repeticijos. Dirbs mokyklos chorų vadovės –
Jolita Vaitkevičienė, Edita Jaraminienė ir Nina Timofejeva.

Rugpjūčio 15 d. vyks Liepadienis, kurio metu kviečiame visas esamas ir buvusias liepaites bei stovyklautojų tėvelius dieną praleisti kartu, sudalyvauti sporto varžybose (norintys nepamirškite patogios aprangos), o vakare – stovyklautojų Talentų vakare.

Sporto varžybų pradžia, esant palankiam orui, planuojama 15:00 val. Atvyksiančius kviečiame atsivežti kuo pasisotinti.

Užimtumu rūpinsis vadovytės - keturios buvusios liepaitės.

Sąlygos

Stovyklavietės sąlygos: kambariai po 4, 5, 6, 8 lovas (reikalingi tik patalynės užvalkalai), dušai, valgykla, erdvė sportiniams žaidimams, nedidelis ežeras.

Maitinimas: maistas 3 kartus dienoje + naktipiečiai. Vanduo – geriamas iš krano.

STOVYKLAUTOJOS ATMINTINĖ

Mergaitėms reikia turėti:

1. Tėvų sutikimą čia;
  2. Pasirinktinai miegmaišį arba patalynės komplektą (yra antklodės ir pagalvės);
  3. Rankšluosčiai 2 vnt. (didelis ir mažas);
  4. Higienos reikmenis;
  5. Pasirinktinai skarelę arba kepurę;
  6. Maudymosi kostiumėlį;
  7. Apsiaustą nuo lietaus;
  8. Apsaugines priemones maudymuisi (pasirinktinai ant rankų ar ratas ant liemens);
  9. Aprangą šiltam ir vėsesniam orui;
  10. Sportiniai bateliai ir lengvos, patogios basutės;
  11. Vaistai (jei mergaitė tokius naudoja);
  12. Kremas nuo saulės;
  13. Priemonę nuo uodų;
  14. Šokdynę;
  15. Gali turėti žaidimą (stalo ar lauko), skirtą žaisti grupei vaikų.
  16. Nesivežti: daug maisto ir saldumynų, stovykloje maitinimas sotus

ATVYKIMAS – rugpjūčio 10 d. 9-12 val.

IŠVYKIMAS – rugpjūčio 16 d. iki 18 val.

Nesant galimybei atvykti/išvykti nurodytu laiku, prašome informuoti Dominyką Rizgelytę.

Į stovyklavietę PRIVALOMA atsivežti tėvų sutikimą (pridedame). Bus galimybė pasirašyti ir vietoje.

Kaip nuvykti čia

Kontaktai

Dominyka Rizgelytė (popamokinės veiklos organizatorė, programos koordinatorė) – 860998910, Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Mokytojos: Jolita Vaitkevičienė - 860998903, Edita Jaraminienė - 860998901 ir Nina Timofejeva – 860998907