Liepaitės Bendruomenės šventė

img 0098                               img 0338

Paskutinį šių metų gegužės šeštadienį "Liepaičių" mokyklos kiemas zvimbė nuo garsų, juoko ir dainų. Čia vyko jau trečioji mokyklos Bendruomenės šventė! Kaip ir kasmet čia susiburia mokyklos mokiniai, jų Tėveliai bei mokyklos Mokytojai. Visi suskirstyti į septynias komandas, kurios šventei paruošė pasirodymą. O jų būta įvairiausių ir pačių įdomiausių!

Pasirodymus vainikavo "Liepaičių" himno giedojimas, balionų su linkėjimais bei svajonėmis paleidimas į orą, mokyklos sodo pratęsimas nauju medeliu bei mugė, kurios metu komandos prekiavo įvairiausiais skanėstais, rankdarbiais, netgi cukraus vatą buvo galima pasigaminti!

Ši šventė mini dar vienų mokslo metų pabaigą, vasaros pradžią bei Tarptautinę Vaikų gynimo dieną. Taipogi, kadangi šie metai paskelbti Bibliotekų metais, šventės metu buvo mainomasi knygomis, o jau kitais mokslo metais mokykloje bus lentyna, kurioje moksleiviai visad ras, ką pavartyti bei paskaityti!